PUCzat


 • administrators

  W chwili obecnej (04.05.2017) PUczat bazuje na silniku ‘mattermost’ z darmową licencją. Do mattermosta można logować się przez przeglądarkę na naszej stronie:
  https://puczat.pl
  lub używając klienta mattermost, który dostępny jest na wszystkie platformy operacyjne PC jak i mobilne - w tym na linuxa:
  https://about.mattermost.com/download/

  NIestety porzuciliśmy poprzednią wersję PUCzata, bazująca na technologii XMPP (silnik openfire + webowy klient CandyChat), z uwagi na dyskontynuacje projektu CandyChat.

  Korzystanie jak zawsze z PUczata jest darmowe, jednak wymaga szybkiej rejestracji, w której należy podać istniejący adres email.

  Aby się zarejestrować należy kliknąć koniecznie na poniższy link:
  https://puczat.pl/signup_user_complete/?id=tuyyfj3ouj838cwadjni6qoxhy

  Według naszego regulaminu, można w jednym momencie mieć tylko dwa konta (nicki).

  Więcej o naszym czacie (lista aktualnie zbanowanych userów, opis połączenia z puczatem przy pomocy klientów IRC) znajdziecie na naszej podstronie:
  http://pieknyumysl.com/wp/czat/

  Przypominamy, że PieknyUmysl.com jak i PUczat jest niezależnym Stowarzyszeniem Osób po kryzysach psychicznych. Wszelkie koszty (w tym największy - utrzymanie serwera PUczatu dotowany jest z darowizn.

  Jak przekazać darowiznę i listę darczyńców można znaleźć pod poniższą podstroną:
  http://pieknyumysl.com/wp/dotacje/.

  W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją lub używaniem naszego PUczata prosimy kierować mejlowo lub wypełniając formularz kontaktowy, dostępny pod poniższą naszą podstroną:
  http://pieknyumysl.com/wp/kontakt/

  Do Zobaczenia w Świecie PUczata,
  Administratorzy PieknyUmysl.com.