E-papieros


 • administrators

  autor: AlgaRytm » 04 gru 2015, 14:30
  Dzięki e-papierosowi zaoszczędziłem już sporo pieniędzy i zdrowia, nie powiem że nie popalam analogów, ale palę ich mniej.
  W tej chili palę już kolejny olejek do e-papierosa, o nazwie Red Bull, ma smak energetyka ale nie zawiera olbrzymiej dawki kofeiny.
  Jak przyjdzie renta to kupuję dwa olejki: Kaktus (opuncja figowa) i Smoczy Owoc.

  W momencie przestawiania się na e-papierosa kupiłem olejek 18mg i taka dawka jest dla mnie optymalna, jeden zwykły papieros w przeliczeniu na e-papierosa to około 8 zaciągnięć się.

  Polecam kupić od razu dwie baterie.

  Z nowych modeli nie warto kupować bez opcji passthrough, czyli równoczesnego ładowania i możliwości zaciągania się. Te baterie mają z jeden strony standardowy gwint 510 do wkręcenia clearomizera a z drugiej wyjście mikro USB.

  Marzy mi się bateria SPINNER III S 1600mAh i clearomizer KINGSMOKE PROTANK 3 (DUAL COIL), ale muszą poczekać aż mi się obecny model rozsypie, jak się dba o sprzęt to jest trwały.


 • pu-members

  Bardzo dobrze wspominam okres palenia e-papierosa - duża redukcja kosztów i zapachu dymu papierosowego.
  Dzięki e-papierosowi z 3 paczek palonych dziennie, najpierw ograniczyłem znacznie palenie by następnie rzucić na okres 2 lat, rzucanie w e-petem działa za każdym razem. Nie jest jak w przypadku farmaceutyków (zyban, tabex, champix, desmoksan - to samo co tabex ale droższe) że ich skuteczność jest największa przy pierwszym stosowaniu.
  Z sprzętu polecam zakupy na alliexpres aktualnie mod-ów, grzałek, drucików, knotów i atomizerów - moje ulubione atomizery typu RDA nie mają zbiorniczka na olejek - po samodzielnym nakręceniu grzałki zakrapla się go 3-4 kroplami olejku i pyka przez krótką chwile jak papierosa. Na ich plus działa że smak można zmieniać dowolnie - a nie spalać cały zbiornik i jak się doleje innego powstaje bliżej nieokreślona mieszanka oraz to że dają porządne chmury dymy.


Log in to reply