Polską rządzi mafia


 • administrators

  autor: AlgaRytm » 22 lis 2015, 15:36
  Polską nie rządzą illuminaci, masoni, jezuici i inni bohaterowie teorii spiskowych.
  Polską rządzi mafia zbudowana na wzór rosyjski.
  Przeżarła ona struktury dużych firm w tym niektórych banków, służb i polityki.
  Raz na jakiś czas policja chwali się rozbiciem dużej, zorganizowanej grupy przestępczej ale nie chwali się tym że cynk dostała od innej grupy która chciała rozbić starą.

  Dlatego w tym kraju jest tak biednie.

  autor: japa » 23 lis 2015, 7:54
  Racja…

  Polecam poniższe ksiązki o tej tematyce:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251476/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego
  oraz
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/266683/czego-nie-powie-masa-o-polskiej-mafii

  Pierwsza już nie łatwo dostać w konwencjonalnych księgarniach, gdyż PO w trakcie ostatniej kampani prezydenckiej kazała wycować ją ze sprzedaży i pewnie sporą ilość nakładu zmielono.

  Druga natomiast to nowość i nawet “pełne hałdy” leżą np. w Auchan czy innych supermarketach…

  Obie książki to dosadna, wpaniała praca dziennikarza śledczego, który narażając swoje życie objawił co kto i jak w Polsce.

  Aż strach się bać co mogą służby w naszym kraju i skąd te macki płyną do naszej fasadowej III RP.

  Po przeczytaniu obu książek można zobaczyć ich namiastkę w filmie twórcy Pitbulla - Patryka Vegi: Służby Specjalne
  http://www.filmweb.pl/film/Służby+specjalne-2014-699881
  z kapitalną rolą aktorki Olgi Bołądź

  Miłej lektury i oglądania
  JP

  autor: AlgaRytm » 23 lis 2015, 10:22
  W czasie rządów Lecha Kaczyńskiego doszło do likwidacji WSI. Służb, do których “Pruszkowa” nawet nie chciał Pan porównywać. Mówił Pan: “przy nich to my byliśmy mafia trzepakowa”.

  Cała ta esbecja, ludzie z WSI…

  Jakie mają dziś wpływy?

  Nieograniczone. Tylko dziś nie latają jako wywiad, tylko jako biznesmeni. Kliki układowe, kolesiostwa, przyjaźnie zawarte w wojsku, na szkoleniach, wyjazdach. Z pełnym dostępem do służb, CBŚ, CBA. Dziś mówimy o nich “szara strefa”, a w następnym dziesięcioleciu powiemy wprost: mafia.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tylko-jedno-pragnienie-masy-wywiad/2c6kjw

  Mnie uświadomił ten wywiad, w jakim państwie żyję. Mafia dąży do poszerzenia szarej strefy dzięki czemu łatwiej jest jej ukryć zbrodnicze działania.
  Już po rządach PO większość firm zatrudnia pracowników na kontraktach czyli pracodawca nie płaci za nich ZUSu, a mafia się cieszy ponieważ im większy chaos tym lepiej jej idzie własna działalność. W tej chwili każde działanie powodujące wzrost zatrudnienia ludzi na czarno czyli podnoszenie minimalnej płacy dla pracownika służy mafii.
  Już niedługo nawet sprzątaczki będą prowadziły własne działalności ponieważ nie będzie pracodawcy który zatrudni na umowę o pracę.

  autor: AlgaRytm » 23 lis 2015, 10:40
  Spółka “Dansztof” z Bogatyni była ważnym ogniwem między Petrochemią Płock i później PKN Orlen, a mafią paliwową - zeznała Gaszewska. W dokumentacji “Dansztofu” były dowody na uzgadnianie faktur pomiędzy spółkami uznawanymi za ogniwa mafii paliwowej, a spółkami związanymi z Petrochemią Płock. Były też dokumenty świadczące o posługiwaniu się fakturami CPN i Petrochemii do wprowadzania podrobionego paliwa do obrotu handlowego - mówiła.

  […]

  W lutym 2000 roku ta sama grupa osób wspólnie z przedstawicielem firmy Forin będącej częścią Big Bank Gdańskiego, obecnie Millenium, przygotowała przekazanie na rzecz mafii 8 mln złotych - zeznała Danuta Gaszewska. Umowa - jak twierdzi - w której przygotowaniu brali udział pracownicy Forin zapewniała przekazanie pieniędzy na konto BGM i PKN Orlen. Za roszczenia banku znów miała odpowiadać spółka “Dansztof”. W tym czasie członkiem Rady Nadzorczej BIG Banku był Marek Belka, który wspólnie z innymi członkami kierownictwa banku musiał być świadomy skutków dokonywanych operacji - oceniła świadek.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Celinski-oskarzony-poslowie-protestuja,wid,7170430,wiadomosc.html?ticaid=115fe4

  Tych samych ludzi od dwudziestu lat widzi się w sejmie, ludzie się nie zmieniają, zmieniają się partie.
  Większość polityków jest umoczona w powiązania z mafią.


Log in to reply