SZELEST rysunki-obrazy , poezji-wyrazy

• pu-members

>>> .:: SzelestWCiszy ::. <<<

Rysunek w 4D kolorycie (kobieta-kot,ptak i drzewa) wiersz nr.000

text alternatywny

Rysunek przedstawia zgrabnie skomponowaną sytuacje- wizualizacje. Ja nazywam go rysunkiem w 4D bo: fragment twarzy kobiecej współgra z postacią kota. Ptaka skrzydła to włosy,(a konające drzewa,uginające sie na bagniennym terenie to włosy(cieżke myśli – trudne sprawy do rozwikłania).Całość daje orgie wizualną…przez co nasuwa się zastanowienie, pewną niewiadomą ?(bo co tak naprawdę rysunek przedstawia). Każda osoba oglądająca może dojść do innych wniosków, przemyśleń. Ja tylko rysowałem „co mi ślina na język przyniesie.” Inspiracją do powstania tego majstersztyku (rysunku)…znalazłem w miejscu odosobnienia [w szpitalu] gdzie miałem czas na zregenerowanie własnego EGO. Z tego powodu traktuje go bardzo osobiście i nadany ma numer 000 ,początek mojego bazgrolenia [rysowania]. Po szczęśliwym „wyzdrowieniu„ rysunek pałętał się po domu, niepotrzebny nikomu .Na chwile trafił do brata, …ale wrócił do właściciela. Teraz godnie zdobi ścianę pani doktor w gabinecie ,która ucieszyła z takiego prezentu.
    format jego to 60×60 cm (ołówek). Rysunek doczekał się wielu zmian wizualnych poprzez programy graficzne i samega autora.

text alternatywny

. …Szelestem ciszy jestem w domu,gdy rankiem wstaje po kryjomu.
    Na palcach ciągle się poruszam.Powoli stąpam,cisze zagłuszam

Data powstania rysunku to przełom roku. 2005-2006r. Mam do tej pracy
    wielki sentyment Stał się moim znakiem rozpoznawczym (logiem Szelestaciszy)
    Od tego czasu powstawały kolejne rysunki… . dobre, gorsze ale moje – z mego „pędzla”.
    Zapraszam do oglądania i komentowania.

*

wiersz nr. 001 ( Rodzina ) .:: O miłości i swobodzie poetyckiej modzie ::. walentynka

text alternatywny

. …Śnieg za oknem słodko leży,słońce nasze,widać z dali.
    Czerwienieją się policzki.nasza miłość ,nas tak pali…
    .

*

wiersz nr. 002 .:: Anioł Uśmiechu ::… wersja PL & [ENG ]

text alternatywny

…Miałem wizje tego świata,słońce…. chłodzi moje Łzy
    Widziałem koniec…. tego świata. O Boże… jak dobrze z tobą mi.

*

wiersz nr. 003 .:: PROjekcje Emocjonalne ::. (narodzin syna)

text alternatywny

. …Piękny jest żywot nowego istnienia.pełno niewinnego w około rażenia.
    Cała energia moja…. którą przekazałem.Byłem tam,żonę za rękę trzymałem…
    .