Sprzedam porządny komputer typu PC - Optiplex 780

• pu-members

Mam do sprzedania porządny komputer Optiplex 780, który wygląda jak niżej:

http://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/optiplex-780/pd

w obudowie typu SFF czyli małej, którą można wszędzie zmieścić.

Można używać ten komputer w pionie jak i w poziomie. Jest to komputer biznesowy, a co za tym idzie wytrzymały o bardzo długim czasie uzytkowania. Można go rozebrać bez użycia śrubokręta (wszystko jest na zatrzaski i przekładnie)…

Idealny do pracy, ale też uciągnie większość gier, szczególnie tych starszych - jeśli zdecydujemy się do oferowanej karty graficznej GeForce.

Komputer ma poniższe parametry:

• Proces Core Duo ale daje radę nawet z Windows 7 i Windows 10, a z Linuxem śmiga jak szalony.

• porządnej marki 8 GB RAM, czyli bardzo dużo starczy na odpalenie wielu zakładek w przeglądarce i wielu programów jednocześnie

• dysk SSD 120 GB lub 240 GB (jak kto woli, taki włoże przed wysłaniem) - czyli nowoczesny dysk o bardzo szybkim działaniu. Windows na nim włącza się z 10 sekund, a linux w niecałe 5 sekund.

• kartę graficzną ma zintegrowaną INTELa, ale za dodatkowę 250 zł mogę włożyć i uruchomić, karte graficzną GeForce serii 7xx z 2 GB vRAMu

Do komputera mam też wytrzymały 20 ‘’ monitor Hyundai.

Cena:

• komputer bez karty graficznej Geforce i dyskiem 120 GB = 500 zł

• komputer bez karty graficznej Geforce i dyskiem 240 GB = 600 zł

• dodatkowo za kartę graficzną 250 zł

• cena monitora to 250 zł

Czyli za całość w najlepszej konfiguracji chce 1100 zł

Komputer ma orginalny Windows 7 OEM.
    Moge wgrać za darmo obok Windows drugi system np. Linux Mint lub inną dowolna dystrybucje Linuxa.

Najlepszy odbiór osobisty w Gdańsku, a jeśli wysyłka to kurierem za około 50 zł z monitorem lub 30 zł bez monitora

Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia tego komputera i monitora.

Log in to reply