Sprzedam okazyjnie komputer Apple iMAC 24'' bodajże z 2009

• pu-members

Hej,

Sprzedam okazyjnie iMACa (to komputer Apple all-in-one, czyli komputer w monitore), Monitor to Applowa RETINA bodajże 24 cale.

Katalogowe zdjęcie tego kompa:
    0_1497046746268_iMac_2009.png

Komputer jest w stanie lepszym niz dobry. Ma 8 GB RAMu, bodajże 650 GB dysk twardy, i procesor Intel Core Duo o jakimś tam taktowaniu, które moge sprawdzić.

Generalnie MACi sa zoptymalizowane i parametry MACów trzeba co najmniej brać x2 niż te same parametry w standardowych PCtach z Windows…

Dodatkowo jakieś 4 lata temu Apple zaczął udostępniać system operacyjny do swoich komputerów za darmo i za darmo daje aktualizacje bezpieczeństwa, nowych funkcjonalności, a nawet darmowe przeskakiwanie do najnowszej wersji ich systemu operacyjnego. Obecnie w tym kompie, jest przed ostatni system operacyjny, względem najnowszego… - ale w każdej chwili można dokonać łatwo aktualizacji.

Mam orginalne wielgachne pudełko do tego kompa i udziele 3 miesięcznej gwarancji rozruchowej - jak coś się popsuje z nie Twojej winy w ciągu 3 miechów - ja naprawiam na swój koszt…

Za tego świetnego kompa, na którym rewelacyjnie korzysta się z przeglądarki, słucha muzy np. w Spotify, ogląda filmy na sporym ekranie np. przy pomocy programu Kodi, do tego można elegancko montowac filmy np. w FInal Cut Pro , tworzyć muze w oprogramowaniu GarageBand lub lepszym, bawić się Photoshopem lub GIMPem, czy stawiać wirtualne maszyny przy pomocy VirtualBoxa czy VMWare Fusion… i wiele wiele innych - chcę tylko 1750 PLN!!!

Zainteresowanych prosze o kontakt przez puczat - mam nick: japa, lub mejlowo: janpalach@o2.pl. Zdjęcia komputera, zainteresowanym, wysyłam mejlowo…

Ahoj
    JaPa